Ремонт кондиціонерів у Вінниці

CleanAir-Vn

Підготуємо ваш кондиціонер до спекотного сезону

Безкоштовно проведемо діагностику
Запропонуємо найкращий спосіб очистки

Як ми працюємо:


smartphone_black

Залишаєте заявку на сайті

Вказуєте свій номер телефону та як до вас звертатись. Менеджер з вами зв'язується.

transfer

Спілкуєтеся з менеджером

Розповідаєте що потрібно зробити та свою адресу.

head

Майстер виїзджає до вас

Швидко та якісно виконує роботу за домовленістю.

Наші послуги

антибактериальная обработка кондиционера
Антибактеріальна хімічна обробка

Ефективний засіб для знищення вірусів і грибка. Єдиний засіб, безпечний для Вашого здоров’я і офіційно сертифікований в Україні.

чистка кондиционера паром
Обробка парою

Очистка кондиціонера парою під високим тиском. Пара має температуру 160°C і тиск 3 Бар. Видуває весь пил і бруд. Температурою знищує всі шкідливі мікроорганізми.

чистка кондиционера керхером
Мийка

Промивання вутрішнього та зовнішнього блоку від пуху, пилу і бруду. Це дуже важливий процес, що впливає на правильну роботу кондиціонера.

проверка заправка фреона
Перевірка фреону в кондиціонері

Як перевірити чи є фреон в кондиціонері? У більшості кондиціонерів існують спеціальні захисти, завдяки яким ваш кондиціонер не запуститься якщо немає тиску в системі. Система герметична і єдине місце для доступу до перевірки фреону - це крани зовнішнього блоку кондиціонера. Саме тут і під'єднують майстри свої прилади і дивляться чи є фреон в достатній кількості чи ні. Самостійно можна тільки надавити на ніпель на крані кондиціонера і побачити як шипить фреон, але вам це нічого не дасть. Так як часто фреон є, просто його мало. Тому потрібна манометрична станція для перевірки точного тиску, а це роблять тільки фахівці. ВИСНОВОК: Самостійно чіпати і втручатися у фреоновий контур системи не кращий варіант! Краще викликати майстра, практика показує, що не дивлячись на вартість роботи майстра, в результаті виходить дешевше, ніж потім оплачувати додатковий ремонт після вашого втручання в систему.

чистка блока кондиционера
Діагностика

Чисте повітря - основа здоров'я і гарної атмосфери в приміщенні, тому кондиціонер вимагає регулярного очищення. Навіть якщо кондиціонер виглядає справним, йому необхідна регулярна діагностика. В цьому випадку є шанс виявити дрібні несправності вчасно, а не витрачати потім гроші на ремонт. Наші фахівці усувають забруднення фільтрів внутрішнього блоку і проводять дезінфекцію спеціальним хімічним розчином, який безпечний для людей і домашніх тварин. Він усуває до 90% шкідливих мікроорганізмів, запобігаючи їх появу протягом шести місяців. Очищаючи кондиціонер, ви піклуєтеся насамперед про своє здоров'я.

чистка фильтра кондиционера
Чистка фільтрів

Якщо не чистити фільтри кондиціонера, в певний момент спрацьовує зворотний ефект - спліт-система приносить більше шкоди, ніж користі. Усередині спліт-системи накопичується пил, тополиний пух, пилок, розмножуються бактерії і грибки. Все це разом з повітрям починає циркулювати по приміщенню. У тих, хто постійно знаходиться в такій кімнаті, починає боліти голова, погіршується самопочуття, виникає відчуття втоми. Дуже часто людина просто захворює. Ціна економії обходиться занадто дорого.

Наші ціни

Виберіть пакет послуг:

Стандарт

350грн
Комплексне обслуговування
кондиціонера парогенератором.
Антибактеріальна обробка.
Дозаправка - БЕЗКОШТОВНО:
(до 100 грам)

Покращений

600грн
Чистка кондиціонера з розбиранням внутрішньго блоку та мийка під високим тиском. Антибактеріальна обробка. Дозаправка - БЕЗКОШТОВНО:
(до 100грам)
Заказать
звонок
Обратная
связь