Ремонт холодильників у Вінниці

CleanAir-Vn

Професійно зробимо ремонт холодильника або морозильної камери на дому

Оперативно заправимо, замінимо необхідні запчастини
Усунемо витік фреону

Як ми працюємо:


smartphone_black

Залишаєте заявку на сайті

Вказуєте свій номер телефону та як до вас звертатись. Менеджер з вами зв'язується.

transfer

Спілкуєтеся з менеджером

Розповідаєте що потрібно зробити та свою адресу.

head

Майстер виїзджає до вас

Швидко та якісно виконує роботу за домовленістю.

Виконуємо роботи по ремонту холодильників і морозильних камер різної складності

Замена компресора холодильника
Заміна компресора холодильника

Мотор-компресор - найважливіша деталь холодильника. Без нього процес охолодження неможливий. Відремонтувати вийшовший з ладу механізм теоретично можна, але це забирає багато часу і сил, до того ж, немає ніякої гарантії, що в майбутньому холодильник буде працювати нормально. Тому найкращим рішенням є заміна компресора. Зробити це своїми руками нелегко. Тут потрібні не тільки технічні знання і навички, а й спеціальне обладнання. З такою проблемою рекомендується відразу звертатися до фахівців.

Замуна реле холодильника
Заміна реле холодильника

Для того, щоб холодильник справно функціонував, необхідно перевіряти і стежити за його нормальною працездатністю. Пускове реле відповідає за безпосередню роботу мотора холодильника, і є в деякому роді пристроєм, що задає роботу компресора. За допомогою цього елемента запускається і відключається пускова обмотка двигуна, а значить - і сам мотор. Коли температура в камері стає вище норми - термостат замикається, тим самим подає напругу живлення на пускове реле, яке запускає в роботу двигун для початку процесу охолодження.

Заправка фреоном
Заправка фреоном

Однією з найбільш частих причин несправностей, коли холодильник на перший погляд працює нормально, але не охолоджує продукти, є витік фреону. При порушенні герметичності замкнутої системи холодильника, газ поступово випаровується, а температура в камерах зростає. Якщо кількість фреону істотно знижується, холодильник перетворюється в звичайну металеву шафу. Оскільки заправка холодильника фреоном справа клопітка і для цього потрібен цілий список спеціальних пристосувань, а також балон з фреоном, ремонт холодильника найвигідніше виконувати в сервісному центрі.

Ремонт терморегулятора
Ремонт терморегулятора

Термостат (або терморегулятор) грає важливу роль. Він відключає компресор, коли повітря в камері охололо до потрібного значення і включає його, якщо температура піднялася вище заданої межі. Якщо термостат несправний, то компресор може зовсім не включатися, може не вимикатися і переморожувати продукти в камері, може відключитися і довго не включатися, при цьому температура в камері підвищується і продукти починають псуватися. Разом з тим, за допомогою справно працюючого термостата підтримується потрібна температура всередині холодильної шафи.

утечка фреона
Усунення витоку фреону

Фреон - інертний газ, без запаху. При атмосферному тиску він закипає при температурі нижче нуля. Але компресор створює такий тиск, що холодоагент конденсується в рідину, виконує обігрів контурів, до того, як знову перетвориться в газ в випарнику. Процес охолодження камер вимагає певну кількість холодоагенту. Витік зменшує продуктивність апарату по холоду. Завдання майстра, виявити в якому місці витік фреон з холодильника, усунути свищ і закачати нову порцію холодоагенту.

ремонт испарителя
Ремонт випарника

Випарник - це складова системи охолодження холодильника, в якій випаровується холодоагент. Хладон надходить у випарник з конденсатора під тиском, який створює компресор. При випаровуванні холодоагент забирає тепло від стінок випарника і відводить його в конденсатор, звідки тепло передається в навколишнє середовище. Ремонт випарника передбачає наявність хороших навичок і великого досвіду роботи (особливо ремонт запіненої частини).

блок управления холодильника
Ремонт блоку управління

Що собою являє керуючий модуль? Він виготовляється у вигляді компактної плати, що складається з субмодулів імпульсного живлення, індикації та модуля з процесором. Як відбувається ремонт плати? В процесі діагностики майстер з'ясовує, наскільки серйозна поломка. Якщо зламаний елемент не підлягає відновленню, то здійснюється його заміна на нову деталь, яка повністю відповідає технічним вимогам заводу-виробнику. У тих випадках, коли відновлення можливо, фахівець зніме пошкоджений вузол і відремонтує його.

Заказать
звонок
Обратная
связь